1 No. 21 DIDIER VEZIA STAKES (7F 209Y)
1599 Mts
14:35
Class-2
56.7
Mastercraftsman - Oh Star gre f 2
Francois Rohaut   R
56.7
Al Wukair - Cheam Ksah noi f 2
L Gadbin   R
56.7
Camelot - Oubliette bay f 2
Francois Rohaut   R
56.7
Birchwood - Sund City che f 2
R Montenegro   R
56.7
Nathaniel - All The Rage bay f 2
J C Rouget   R
56.7
Le Havre - Llanita bay f 2
C Ferland   R
56.7
Siyouni - Paratonnerre bay f 2
Francois Rohaut   R
56.7
Shalaa - Mrs Dubawi bay f 2
C Ferland   R
56.7
Sioux Nation - Sparks bay f 2
G Bietolini   R
56.7
Ectot - Testina bay f 2
J C Rouget   R
56.7
Myboycharlie - Roman Ridge bay f 2
Mme S Gavilan   R
2 No. 22 FOUR A CHAUX STAKES (7F 209Y)
1599 Mts
15:12
Class-2
58.1
Camelot - Wajnah bay c 2
J C Rouget   R
58.1
Almanzor - Totem bay c 2
J C Rouget   R
58.1
Anodin - Modestie bay c 2
D De Watrigant   R
58.1
Birchwood - Akassa bay g 2
C H Plisson   R
58.1
Siyouni - Miss Aiglonne bay c 2
G Bietolini   R
58.1
Kingsalsa - Foresta bay c 2
B Montzey De   R
58.1
Anodin - Little Illusion bay g 2
A De Watrigant   R
58.1
Seahenge - Hail Holy Queen bay c 2
L Gadbin   R
3 No. 23 DIMITRI LEGRAND HANDICAP (1M 1F 97Y)
1899 Mts
15:50
Class-4
60.8
Martinborough - Rapid Transaction che g 4
Jph Dubois   R
60.3
Gemix - Vesilia che g 5
O Trigodet   R
59.4
Buratino - Azagba che f 4
F Pardon   R
59.4
Dabirsim - Mrs Nobody bay g 4
Guillemin   R
59
Toronado - Al Kirana bay g 5
D Henderson   R
58.1
Intello - Manuka bay f 4
R Montenegro   R
57.6
Jeu St Eloi - Dance Moon bay f 4
P Sogorb   R
55.8
Estidhkaar - Light It Up bay f 4
M Guarnieri   R
55.8
Jukebox Jury - Summarily bay f 5
O De   R
54.9
Charm Spirit - Shahad bay g 5
L Larrigade   R
54
Dabirsim - Fox Force Five bay g 5
Jl Foursans-Bourdette   R
53.5
Rio de La Plata - Airlight bay g 6
Mme S Gavilan   R
53.5
Red Dubawi - Libore che g 5
B Audouin   R
53.1
Lethal Force - Kickingthelilly gre g 7
F Pardon   R
53.1
Tin Horse - Hamida che c 5
O Trigodet   R
51.7
New Approach - Kareemah che f 4
R Montenegro   R
4 No. 24 SERGE LORAND HANDICAP (1M 1F 97Y)
1899 Mts
16:30
Class-4
59.9
Dariyan - Lady Melior bay g 4
M Alonso Roldan   R
59
Rip Van Winkle - Japan gre g 6
Francisco Sanchez   R
59
Holy Roman Emperor - Achtal bay f 8
C Cheminaud   R
58.1
Denon - Khayriya bay g 6
O Trigodet   R
57.6
Air Chief Marshal - Red Shot bay f 7
T Mercier   R
57.6
Air Chief Marshal - Appearance che f 9
Mme M Defontaine   R
57.6
Planteur - Elusive Feeling bay f 6
C Gourdain   R
56.7
Alianthus - Fiammella bay f 6
A Bonin   R
56.2
Rio de La Plata - Windy bay g 5
Mme A Alves   R
56.2
Slade Power - Pinaruh bay f 4
L Gadbin   R
55.3
Charm Spirit - Supergirl bay g 6
O Trigodet   R
55.3
Ransom O'War - Shikoku bay g 8
C Pautier   R
54.9
Air Chief Marshal - Liberty In Love bay f 6
O Trigodet   R
54.4
Vespone - Lady Top bay g 6
F Pardon   R
50.8
Captain Chop - Diluvienne bay f 4
A Estrabol   R
50.8
Vatori - Red Vixen che g 10
O De   R
5 No. 25 PHILIPPE MARTIN CLAIMING HANDICAP (6F 211Y)
1399 Mts
17:05
Class-4
59.9
Wootton Bassett - Resistance bay c 4
A Fouassier   R
59.4
Sidestep - Stigerside bay f 5
Mme N Dubord   R
59.4
Lope De Vega - Meandering che g 5
C Alonso Pena   R
58.5
Pomellato - Auderville bay f 4
A De Watrigant   R
56.7
Bertolini - Perle de star bay g 8
C Gourdain   R
55.8
Dark Angel - Magical Fire gre g 4
Mme H Audoy-baugas   R
55.3
Dabirsim - Egypt Moon bay g 4
J Romero   R
55.3
Martinborough - Rocky Mistress bay f 4
Jph Dubois   R
54
Dream Ahead - Sabi Sabi bay f 6
F Pardon   R
53.5
Kingsalsa - Sirene Doloise bay f 6
A Bonin   R
51.7
Dream Ahead - Wafer Ice gre g 5
C Alonso Pena   R
51.7
Palace Episode - Arrivederla bay f 5
S Chevalier   R
6 No. 26 MAURICE CALVE HURDLE (2M 88Y)
3299 Mts
17:35
Class-3
68
Saint Des Saints - Latyle bay c 3
A Adeline De Boisbrunet   R
68
Kamsin - Super Maman bay g 3
A Adeline De Boisbrunet   R
68
Kamsin - Unanime bay g 3
F Nicolle   R
68
Karaktar - Royale Copacabana bay g 3
Sourdeau Beauregard   R
68
Silas Marner - Dachenka bay g 3
F Nicolle   R
68
Walzertakt - Tarifa bay g 3
Bert Lefevre   R
65.8
Ludo De Castelle - Ubaye Valley bay f 3
Mlle I Gallorini   R
65.8
Kapgarde - Tornada bay f 3
Joel Boisnard   R
7 No. 27 FRENCH ARABIAN BREEDERS' CHALLENGE SPRINT (6F 211Y)
1399 Mts
18:05
Class-4
58.1
Hilal Al Zaman - Ghazwa bay c 4
D De Watrigant   R
58.1
Tm Fred Texas - Haija gre c 4
T Fourcy   R
58.1
Burning Sand - Samima che c 4
J Bernard   R
58.1
Assy - Djakera Des Forges che c 4
Francois Rohaut   R
55.8
No Risk Al Maury - Jeanne D'arca che f 5
C Gourdain   R
55.8
Dahess - Jade Du Paon gre f 5
D De Watrigant   R
8 No. 28 EDOUARD CLAVERIE HANDICAP HURDLE (2M 3F 85Y)
3899 Mts
18:35
Class-5
76.2
Anzillero - Ania De Clermont bay g 8
B Criqui   R
74.8
Balko - Koromandel bay g 6
A Adeline De Boisbrunet   R
73.5
Apsis - Nini De Paris bay g 8
Mlle I Gallorini   R
73
Gemix - La Gaminerie bay f 6
Mlle S Mestries   R
73
High Rock - Theloune bay g 7
Bert Lefevre   R
68
Fuisse - Vertue Du Maitre bay f 5
A Chaille-Chaille   R
65.8
Full Of Gold - Darling Folish bay f 8
T Poche   R
64
Muhtathir - Qingdao bay g 6
F Seguin   R