1 No. 17 TRIAXE MAIDEN STAKES (6F 211Y)
1399 Mts
10:20
Class-2
58.1
Pedro The Great - Sans Retenue bay c 2
J C Rouget   R
58.1
Birchwood - Flying Fleur bay c 2
T Lemer   R
58.1
Al Wukair - Fair West bay c 2
C Pautier   R
58.1
Shalaa - Wadjet bay c 2
J Piednoel   R
58.1
Born To Sea - Ilham che c 2
T Richard   R
55.8
Camacho - Zegna bay c 2
I Alvarez   R
55.8
Lope De Vega - Your Game che c 2
C Ferland   R
2 No. 18 LA HUME BIGANOS MAIDEN STAKES (6F 211Y)
1399 Mts
10:50
Class-2
58.1
Siyouni - Edilisa bay f 2
J C Rouget   R
58.1
Al Wukair - Abbreviator bay f 2
L Gadbin   R
58.1
Vale Of York - Raceness bay f 2
O De   R
58.1
Elusive City - Still I'm A Star bay f 2
Francois Rohaut   R
58.1
Born To Sea - Thawraat che f 2
Mme S Gavilan   R
58.1
Galiway - Show Gorb bay f 2
I Alvarez   R
55.8
Profitable - Eaton Street bay f 2
M Guarnieri   R
55.8
Camacho - Asara bay f 2
D De Watrigant   R
55.8
Anodin - Peaceful Love che f 2
C Ferland   R
3 No. 19 AS PROP S OUEST STAKES (1M 1F 207Y)
1999 Mts
11:20
Class-3
56.7
Birchwood - Annie Mae Mucho roa c 3
M Guarnieri   R
56.7
Noozhoh Canarias - Nurenieva bay c 3
Mme B valenti   R
56.7
Charm Spirit - Ashiyla bay c 3
I Alvarez   R
55.3
Ribchester - Lucelle bay f 3
Francois Rohaut   R
55.3
Frankel - Balankiya bay f 3
J C Rouget   R
4 No. 20 OMNIUM 37,50 PERCENT STAKES (1M 3F 204Y)
2399 Mts
11:50
Class-4
58.1
Gnome - Utopy De La Brunie bay c 5
Mlle C courtade   R
58.1
Fairplay Du Pecos - Felee che c 4
S R Simon   R
56.2
Gnome - Ceres De La Brunie bay f 4
Mlle C courtade   R
56.2
Frisson Du Pecos - Perliwood Du Lac che f 4
Guillemin   R
54.9
Frisson Du Pecos - Sicilia che g 5
M Guarnieri   R
54.9
Frisson Du Pecos - Aloa De La Brunie che g 6
Mlle C courtade   R
53.5
Frisson Du Pecos - Flarose Du Pecos che f 6
S R Simon   R
53.5
No Risk Al Maury - Guarded bay f 5
C Gourdain   R
5 No. 21 NISSAN AGS MAIDEN STAKES (1M 208Y)
1799 Mts
12:22
Class-3
58.1
Exceed and Excel - Ideal World bay c 3
Francois Rohaut   R
58.1
Charm Spirit - Galilia bay c 3
H A Pantall   R
58.1
Shalaa - Dianaba bay g 3
M Guarnieri   R
58.1
Pedro The Great - Sierra Luna gre g 3
M Delcher Sanchez   R
58.1
Recorder - Red Vixen che g 3
O De   R
58.1
Gutaifan - Whatever You Do bay g 3
S Brogi   R
56.2
Dubawi - Longina bay f 3
P Sogorb   R
56.2
Gleneagles - Ballybacka Lady bay f 3
A Loring   R
56.2
It's Gino - Khazana bce f 3
C Pautier   R
56.2
Galiway - Athania bay f 3
D De Watrigant   R
6 No. 22 AGRI 40 CLAIMING STAKES (1M 208Y)
1799 Mts
12:57
Class-3
58.1
George Vancouver - Churriana gre g 3
M Guarnieri   R
56.2
Pedro The Great - Double Mix bay f 3
J C Rouget   R
56.2
Zelzal - Shakila bay f 3
Guillemin   R
56.2
Morandi - Reine Bere gre f 3
J Piednoel   R
55.8
Havana Gold - Gertrude Versed bay g 3
G Vaz   R
55.8
Starspangledbanner - Mon Tresor che c 3
M Guarnieri   R
54.4
Kool Kompany - Teogalea bay f 3
R Avial Sanchez   R
54.4
Myboycharlie - Final Call bay f 3
Mme J Soubagne   R
54.4
Myboycharlie - Princess Tatoo bay f 3
C Gourdain   R
54.4
Pedro The Great - Seven'o bay f 3
S Brogi   R
54.4
Johnny Barnes - Kiritsou gr f 3
Guillemin   R
54.4
Hunter's Light - Kawata bay f 3
C Alonso Pena   R
7 No. 23 UNIKALO STAKES (1M 2F 96Y)
2099 Mts
13:32
Class-4
58.1
Dabirsim - Rosia Bay bay g 4
L Gadbin   R
56.7
Exceed and Excel - Velannda bay g 4
J C Rouget   R
56.7
Captain Chop - Arrivederla che g 4
S Chevalier   R
56.7
Camelot - Tessa Reef bay g 4
R Lopez   R
56.2
Jukebox Jury - Summarily bay f 5
O De   R
55.8
Hunter's Light - Luna Gulch bay g 4
G Vaz   R
55.8
Rock Of Gibraltar - Inchelle ch c 7
H Pereira   R
55.8
Red Dubawi - Libore che g 5
B Audouin   R
54.4
Scissor Kick - Lemon Twist bay f 4
Francois Rohaut   R
8 No. 24 E. LECLERC STAKES (7F 209Y)
1599 Mts
14:05
Class-4
59
Muhaarar - Aquatinta bay g 5
T Lemer   R
59
Lope De Vega - Akrivi che g 4
J C Rouget   R
56.7
Gregorian - Forrest Star gre g 6
C Alonso Pena   R
56.7
Whipper - Villaviciosa bay g 4
C Pautier   R
55.8
Intello - Stumpy bay g 5
J A Oliveira   R
55.8
The Gurkha - Sinana bay g 4
C Ferland   R
55.3
Elusive City - Virimoon bay f 4
C Gourdain   R
55.3
Tamayuz - Ocean Talent che f 4
M Molist   R
55.3
Make Believe - Firouzeh bay f 4
G Arizkorreta Elosegui   R
54.4
Palace Episode - Arrivederla bay f 5
S Chevalier   R
9 No. 25 TEC RAIL HANDICAP (6F 211Y)
1399 Mts
14:35
Class-3
61.7
Kingman - Aurora Gold bay f 3
P Sogorb   R
61.2
Siyouni - Briante bay f 3
J C Rouget   R
60.8
Kingman - Visoriyna bay f 3
J C Rouget   R
60.3
Dabirsim - Bravo Girl bla g 3
M Guarnieri   R
59.9
Reliable Man - Newcomer alz g 3
P Sogorb   R
59.9
Pedro The Great - Baie D'honneur bay f 3
D De Watrigant   R
59.9
Dabirsim - Ensis bay g 3
R Montenegro   R
59
Outstrip - Mrs Micawber che g 3
Francois Rohaut   R
58.5
Peace Envoy - El Issidro bay g 3
J A Oliveira   R
58.1
Reliable Man - Shendama gre c 3
Mme J Soubagne   R
55.8
Charm Spirit - Miximaa bay f 3
T Lemer   R
55.8
Reliable Man - Indianapolis bay f 3
H A Pantall   R
54.4
Captain Chop - L'aventura che f 3
L Larrigade   R
52.6
Caravaggio - Sphere Of Grace bay f 3
C Alonso Pena   R