1 No. 9 DES CIGALES MAIDEN STAKES (5F 212Y)
1199 Mts
15:17
Class-2
56.2
Pedro The Great - Sitelle bay f 2
M Pimbonnet   R
56.2
Johnny Barnes - Indian Miss bay f 2
F Guyader   R
55.8
Kodiac - Sounaya bay c 2
J Reynier   R
54.4
Al Wukair - Ceremony bay f 2
Mme M Scandella-lacaille   R
54.4
Born To Sea - La Houssay che f 2
C Escuder   R
54.4
Lucayan - Red bay f 2
N Perret   R
54.4
Shalaa - Nobina bay f 2
Mme Mme B Re-scandella   R
54.4
Wootton Bassett - Absolute City noi f 2
J Reynier   R
2 No. 10 VITESSE HANDICAP (5F 212Y)
1199 Mts
15:52
Class-3
61.2
Olympic Glory - Apostrophe bay f 3
J Reynier   R
59
Kodiac - Paris To Peking bay f 3
P cottier   R
58.1
Goken - Vaillante bay g 3
C Escuder   R
57.6
Outstrip - Free Ride bay f 3
Mme M Scandella-lacaille   R
56.7
Brametot - Page One che f 3
F Foresi   R
56.7
Elusive City - Vassileva bay f 3
R Chotard   R
55.3
Morpheus - Stumpy bay f 3
Mme M Scandella-lacaille   R
54.4
Kheleyf - Stella Rocket bay g 3
C Escuder   R
52.6
Recorder - Plebeya bay g 3
C Escuder   R
51.7
Siyouni - Shahnila bay g 3
E Bernhardt   R
50.8
Pomellato - Chambles che f 3
F Boualem   R
3 No. 11 AUBAGNE HANDICAP (1M 99Y)
1699 Mts
16:27
Class-4
59.9
Biraaj - Macau bay g 4
F Guyader   R
59.9
Anodin - Vernissage bay f 4
O De   R
59.9
Whipper - La Maddalena bay g 4
R Chotard   R
59.4
Kingman - Louve Nationale bay c 4
S Culin   R
58.5
Dabirsim - Storma bay f 4
N Perret   R
58.5
Kingsalsa - Lordvia bay f 7
S Eveno   R
56.7
Kendargent - Izalia bay g 4
F Foresi   R
55.8
Elvstroem - Try With Me che c 4
F Foresi   R
55.3
Captain Chop - Turtle Beach che f 4
M Cesandri   R
4 No. 12 GLYCINES MAIDEN STAKES (1M 4F 203Y)
2599 Mts
17:02
Class-3
58.1
Prince Gibraltar - Daffodil Fields bay c 3
P cottier   R
58.1
Diamond Green - Sheila's Star bce g 3
P cottier   R
58.1
Reliable Man - Maraza b c 3
C Escuder   R
58.1
Zarak - L'etoile De Moscou che g 3
J Reynier   R
56.2
Montmartre - Saga D'or gre f 3
N Perret   R
56.2
Karaktar - Dourga De Cerisy bay f 3
N Perret   R
55.8
Recorder - La Martine bay g 3
N Perret   R
5 No. 13 DU PANIER STAKES (1M 1F 207Y)
1999 Mts
17:40
Class-4
59.9
Sea The Moon - Questabella bay g 6
Frau S Steinberg   R
59
Australia - Absolutly Me bay c 4
J C Rouget   R
59
Medaglia d'Oro - Atayeb bay c 4
J C Rouget   R
58.5
Stormy River - Poussette gre f 4
J Reynier   R
56.2
Air Chief Marshal - Kitty D'argos bay f 4
C Escuder   R
55.8
Muhaymin - Azagra che g 7
M Planard   R
6 No. 14 HENRI MARTIN HANDICAP (1M 1F 207Y)
1999 Mts
18:15
Class-3
60.3
Recorder - Blue Feeling che f 3
P cottier   R
60.3
Bobby's Kitten - Independent Rose che f 3
Mme M Scandella-lacaille   R
59.4
George Vancouver - Silver Rhythm b c 3
C Escuder   R
59.4
Ultra - Danse Grecque che c 3
R Chotard   R
57.6
Kendargent - Ushuaia Quatz gre g 3
S Labate   R
54.4
Attendu - O'keefe bay f 3
N Perret   R
53.5
Captain Chop - Lorea Chope che f 3
C Escuder   R
7 No. 15 TOUR DE SABRAN CLAIMING STAKES (1M 2F 96Y)
2099 Mts
18:50
Class-4
59.9
Dabirsim - Teoris bay f 5
C Escuder   R
59.4
Olympic Glory - Miranda Frost che g 4
C Escuder   R
59.4
Alhebayeb - Xerxes bay g 4
N Perret   R
59.4
Charm Spirit - Scandalous bay g 5
S Labate   R
58.5
Waldpark - Aline bay f 6
P cottier   R
58.1
Lope De Vega - Ondoyante bay g 6
C Escuder   R
8 No. 16 TREVARESSE HANDICAP (1M 99Y)
1699 Mts
19:30
Class-4
59.9
Maxios - Por Eso bay c 5
C Escuder   R
59.4
Dabirsim - Campina bay g 4
Mme M Scandella-lacaille   R
59
Dragon Pulse - Arabela che f 5
R Chotard   R
59
Rip Van Winkle - Kheshvar bay g 6
E D Monfort   R
56.7
Hunter's Light - Shinabaa bay c 5
J Romero   R
56.7
Swiss Spirit - Lady Vermeer bay g 4
F Foresi   R
54.4
Sageburg - Attachee De Presse bay g 9
C Escuder   R
53.5
Makfi - Izalia bay f 6
F Boualem   R