1 No. 116 DE MOURS STAKES (1M 2F 205Y)
2199 Mts
13:07
Class-3
56.7
Elzaam - Elusive Legend bay c 3
Mlle I Koplikova   R
56.7
Sir Percy - She's Gorgeous bay c 3
S Wattel   R
56.7
Galileo - Illuminate bay c 3
A Fabre   R
56.7
Soldier Hollow - Learned Lady bay c 3
F H Graffard   R
55.3
The Grey Gatsby - Ymlaen gre f 3
H A Pantall   R
55.3
Holy Roman Emperor - Fulminante bay f 3
M Munch   R
54
Stormy River - Berangele gre f 3
P&F & Renaut   R
2 No. 117 DE VILLEBON MAIDEN STAKES (7F 209Y)
1599 Mts
13:42
Class-2
58.1
Siyouni - Beshara bay c 2
F H Graffard   R
58.1
Kingman - Claba di San Jore gre c 2
A & G Botti   R
58.1
Saxon Warrior - More Than Famous bay c 2
J C Rouget   R
58.1
Lope De Vega - Night Of Light bay c 2
P Bary   R
58.1
Top Trip - Mariners Doll bay c 2
Junk   R
58.1
Zelzal - Nantes bay c 2
L Rovisse   R
58.1
Polarix - My Valley bay g 2
V Devillars   R
58.1
Harry Angel - Heeyaam bay g 2
N Clement   R
58.1
Dubawi - Terrakova che c 2
C Laffon-Parias   R
58.1
Intello - Hallucinante che c 2
A Fabre   R
3 No. 118 DU GRAND VIVIER HANDICAP (7F)
1408 Mts
14:17
Class-2
59
War Front - Esneh bay f 2
C Laffon-Parias   R
59
Starspangledbanner - Pretty Darling bay c 2
L Rovisse   R
58.1
Showcasing - Empreinte che c 2
F Chappet   R
56.7
Almanzor - Ludiana bay f 2
I Endaltsev   R
56.2
Recorder - Broken And Go alz f 2
L Rovisse   R
54
Shalaa - Zghorta Dance bay f 2
G Bietolini   R
53.1
Anodin - Perfect Day bay f 2
S Nigge   R
4 No. 119 DE TOUTEVOIE MAIDEN STAKES (7F 209Y)
1599 Mts
14:52
Class-2
56.7
Lope De Vega - Baiyouna bay f 2
F H Graffard   R
56.7
Frankel - Sophie Germain bay f 2
C Laffon-Parias   R
56.7
Dabirsim - Verba Stars bay f 2
S Dehez   R
56.7
Almanzor - Et Toi Et Moi bay f 2
C&Y Lerner   R
56.7
Almanzor - Desiree Clary bay f 2
F Chappet   R
56.7
Kingman - Alamarie bay f 2
F Head   R
56.7
Style Vendome - Summer Moon gre f 2
F H Graffard   R
56.7
Siyouni - Glorious Sight bay f 2
J C Rouget   R
56.7
Recorder - Snow Valley che f 2
Mme Y Almenrader   R
56.7
Cloth Of Stars - Extention bay f 2
Jph Dubois   R
56.7
Lope De Vega - Special Gal bay f 2
N Clement   R
56.7
Belardo - Ardhana che f 2
J M Beguigne   R
56.7
Australia - High Quality bay f 2
A Fabre   R
56.7
Postponed - Sundancer bay f 2
M Delzangles   R
5 No. 120 GALERIE CERFS STAKES (5F 212Y)
1199 Mts
15:27
Class-3
59
Lope De Vega - Hazmiyra che c 3
F H Graffard   R
56.7
Recorder - Fresles che g 3
P Bary   R
56.7
Dream Ahead - Rien Que Pour Toi bay c 3
S Wattel   R
56.7
Dream Ahead - Whippa D'or noi c 3
Mlle I Koplikova   R
56.7
Sea The Moon - Sweet Enough bay g 3
Jph Dubois   R
55.3
Into Mischief - Slews Golden Rule bay f 3
P&J Brandt   R
55.3
Pomellato - Arctica bay f 3
H A Pantall   R
55.3
Dabirsim - Golbahar bay f 3
G Hernon   R
55.3
Toronado - Just Win bay f 3
N Caullery   R
6 No. 121 DU PONCEL HANDICAP (1M 3F 204Y)
2399 Mts
16:02
Class-3
59.9
Wings Of Eagles - Sajida bay g 3
G Courbot   R
59
Toronado - Sybelle Senora che f 3
Y barberot   R
59
Forthe Millionkiss - Polska infa che c 3
Mme Y Almenrader   R
58.5
Invincible Spirit - Lady Tamayuz bay g 3
J Resimont   R
57.6
Acclamation - Missisipi Baileys bay g 3
G Hernon   R
57.6
Galiway - Legal Grise gre f 3
F R Monfort   R
56.7
Birchwood - Singapore Treat bay f 3
N Bellanger   R
54.9
Doctor Dino - Beauty Jem bay f 3
Jesus   R
54.9
Acclamation - Nimboo bay f 3
G Hernon   R
54.9
Almanzor - Dream Girl bay f 3
H Boujardine   R
54.9
Planteur - Disco Dancing bay f 3
Junk   R
7 No. 122 TILBURY STAKES (5F 212Y)
1199 Mts
16:37
Class-4
59.9
Mayson - Resist bay g 4
M Rosseel   R
58.5
Sommerabend - Boulba D'alben bay g 6
Boutin   R
56.7
Bated Breath - Shalaiyma che g 4
F H Graffard   R
56.7
Sepoy - Sound Of Summer bay g 7
E D Monfort   R
56.7
Goken - Mapiya che c 4
B Montzey De   R
56.7
Iffraaj - Chili Dip bay g 4
A Fabre   R
56.7
Siyouni - Larella bay g 4
N Clement   R
56.7
Invincible Spirit - Askania Nova bay g 4
V Luka   R
56.7
Poet's Voice - Vintage Red bay g 5
A Hollinshead   R
56.7
Shakespearean - Elusive Lily bay g 6
F Chappet   R
56.7
Vatori - Louna De Vati gre g 5
S Wattel   R
8 No. 123 VILLE LAMORL. HANDICAP (1M 3F 204Y)
2399 Mts
17:12
Class-3
59.9
Almanzor - Pradara bay g 3
J Resimont   R
59.9
Galiway - Olanga bay f 3
S Dehez   R
59.9
Siyouni - Edelmira che c 3
F H Graffard   R
59.4
Captain Chop - Zaliana bay c 3
T Speicher   R
59.4
Ruler Of The World - Sea The Future che f 3
A Hollinshead   R
59.4
Brametot - Melija b f 3
Y Bonnefoy   R
59
Motivator - Real Maestranza bay g 3
F Bresson   R
58.5
Golden Horn - Round Midnight bay c 3
N Caullery   R
58.5
Pedro The Great - Ladyluve bay f 3
Van De Poele   R
58.1
Joshua Tree - Lady Of Good Hope gre g 3
M Delzangles   R
56.2
Great Pretender - Fantastic Cuix gre f 3
Mlle S Delaroche   R