1 No. 63 TROUBLERIE MAIDEN STAKES (5F 212Y)
1199 Mts
15:40
Class-2
58.1
Kodiac - Rio Festival bay f 2
Tim Donworth   R
58.1
No Nay Never - Fixette bay f 2
F H Graffard   R
58.1
Profitable - Glimmer Of Peace bay f 2
M Baratti   R
58.1
Belardo - Ms Draconic Aryz bay f 2
Mlle J Dupont-fahn   R
55.8
Al Wukair - Khadima bay f 2
A Fabre   R
55.8
Dark Angel - Atomique gr f 2
F Head   R
2 No. 64 CUNNINGTON STAKES (1M 1F 97Y)
1899 Mts
16:14
Class-4
59.9
George Vancouver - Tamada bay g 5
M Hofer   R
59
Holy Roman Emperor - Cheriearch gre g 7
C Gourdain   R
59
Sommerabend - Parijan bay g 5
W Hickst   R
59
Kendargent - Nostaltir bay g 7
D&p Prod'homme   R
59
Quality Road - Masada b g 9
G Alimpinisis   R
58.5
Rio de La Plata - Morning Glory bay f 5
Boutin   R
58.1
Fastnet Rock - Gorgeous Blue bay g 5
J M G Lefebvre   R
57.6
Rio de La Plata - Conti Di Luna bay f 5
B Audouin   R
56.2
Rajsaman - Racemate gre f 4
G Aidant   R
55.8
Intikhab - Sahabah che g 7
Mme A Friebel   R
55.8
Stormy River - Breva bay c 4
T Devos   R
55.8
Blue Canari - Marcellina bay g 7
Frau C Bocskai   R
55.8
Into Mischief - Mama Lulu bay g 6
Mme H Sauer   R
55.8
Elusive City - Faustina bay g 8
B Goudot   R
55.8
Equiano - Lucky Lot bay g 4
M Nigge   R
3 No. 65 VINEUIL MAIDEN STAKES (5F 212Y)
1199 Mts
16:49
Class-2
58.1
Vale Of York - Dona Chope bay c 2
O De   R
58.1
Anodin - Basilia bay c 2
A Fabre   R
58.1
Charm Spirit - Manucha bay c 2
F Head   R
58.1
Gutaifan - Mia Divina gre c 2
F Guyader   R
58.1
Twilight Son - Penny Lane Forever bay c 2
F Guyader   R
58.1
Shamalgan - Miss Mo Brown Bear bay c 2
Mme D Schoenherr   R
55.8
Supplicant - Driving Miswaki che c 2
Mlle J Dupont-fahn   R
4 No. 66 Q.DE VERDUN HANDICAP (7F 209Y)
1599 Mts
17:25
Class-3
59
Amarillo - Ever Desdemone bay c 3
F Bresson   R
59
Mehmas - Mohicane che f 3
T J Novais   R
59
Scissor Kick - Chantilly Creme bay f 3
C&Y Lerner   R
59
Oasis Dream - Blow My Mind bay g 3
E D Monfort   R
58.5
Dabirsim - Quiet bay f 3
L Pontoir   R
58.5
Shalaa - Instant bay g 3
P&J Brandt   R
58.5
Zoffany - Rock My World bay c 3
F X belvisi   R
58.5
Pomellato - Yachtclubgenoa bay g 3
N Clement   R
58.5
Zelzal - Ella Senora noi c 3
S Cerulis   R
58.5
Hunter's Light - Relight's Best bay f 3
Mlle J Soudan   R
58.5
Al Wukair - Kourka bay g 3
J M Beguigne   R
56.7
Dream Ahead - Vie Des Aigles che g 3
Mme C Barbe   R
56.7
Al Wukair - Hathfa bay c 3
G Hernon   R
56.2
Golden Horn - Round Midnight bay c 3
N Caullery   R
55.3
Pride Of Dubai - Top Chain bay g 3
M Rulec   R
54.4
Pedro The Great - Sienna May bay g 3
Frau R Weissmeier   R
5 No. 67 HAMPTON LISTED STAKES (4F 213Y)
1000 Mts
18:00
Class-3
58.1
Sommerabend - Boulba D'alben bay g 6
Boutin   R
58.1
Outstrip - Living Art bay g 4
H A Pantall   R
58.1
Kendargent - Velvet Revolver bay g 7
F Chappet   R
58.1
Supplicant - Indiana Blues che g 5
Mlle Crombez   R
58.1
Lope De Vega - Derivatives bay g 5
C&Y Lerner   R
58.1
Mehmas - Walaaa b c 4
R M H Cowell   R
56.2
Mesnil Des Aigles - Air Bag che f 6
Mme C Barbe   R
56.2
Night Of Thunder - Sally Is The Boss b f 4
Francois Rohaut   R
55.3
Goken - Karbayouna bay g 3
F R Monfort   R
55.3
Oasis Dream - Mulkeyya b g 3
E J O'Neill   R
6 No. 68 COUPE FRANCE ARAB GROUP 2 STAKES (7F 209Y)
1599 Mts
18:34
Class-3
58.1
Al Mourtajez - Gharraa bay c 3
D De Watrigant   R
58.1
Al Mourtajez - Nyriad gre c 3
C Gourdain   R
58.1
Mahabb - Salma Thabeth che c 3
P Sogorb   R
58.1
No Risk Al Maury - Jamaheer che c 3
Guillemin   R
58.1
Josco Du Cayrou - Worood bay c 3
C Gourdain   R
58.1
Rabbah De Carrere - Hammsa che c 3
Guillemin   R
55.8
Al Mamun Monlau - Muzoon bay f 3
J Bernard   R
55.8
Mahabb - Djalma Adia bay f 3
Francois Rohaut   R
7 No. 69 CAPITALE CHEVAL HANDICAP (7F 209Y)
1599 Mts
19:15
Class-3
59
Air Force Blue - Happyness gre g 3
Frau C Bocskai   R
59
Territories - Anna Platini che c 3
H A Pantall   R
58.5
Elusive City - Fly Tartare bay g 3
R Chotard   R
58.5
Invincible Spirit - Savanne bay c 3
A Fabre   R
58.1
Teofilo - Silca's Sister che c 3
L Rovisse   R
56.7
Birchwood - Lady Ming bay f 3
Mme C Barbe   R
56.7
Charm Spirit - Prairie Pearl bay c 3
H A Pantall   R
56.7
Almanzor - Seaella bay g 3
Mlle I Koplikova   R
56.2
Martinborough - Garden City bay c 3
Mme J Soubagne   R
56.2
Zelzal - Acclamee bay f 3
P Decouz   R
55.8
Lope De Vega - Loch Ma Naire gre g 3
A Fabre   R
55.8
Captain Chop - Moon Serenade bay g 3
Mme J Soubagne   R
55.3
Galiway - La Dame De Grace bay c 3
T J Novais   R
54.9
Wootton Bassett - Yes I Do bay f 3
C Ferland   R
54.9
Dark Angel - Peut Etre bay f 3
F Chappet   R
54.4
Kendargent - Bedford Hope gre g 3
M Hofer   R
8 No. 70 LA MOSKOWA LISTED STAKES (1M 6F 200Y)
2999 Mts
19:50
Class-4
56.7
New Approach - Baroness Daniela bay g 4
F Chappet   R
56.7
Magician - Desideria bay g 6
C Ferland   R
56.7
Oasis Dream - Holy Moon bay c 5
A & G Botti   R
55.3
Dark Angel - Future Generation bay f 4
A Fabre   R
55.3
Siyouni - Fill My Heart che f 5
P&J Brandt   R
55.3
Fastnet Rock - Highest Ever bay f 4
A Fabre   R
55.3
Red Jazz - Blase Chevalier bay f 4
M Nieslanik   R
55.3
Youmzain - La Tour Rouge bay f 5
N Clement   R
55.3
Adlerflug - Tucana che f 5
F H Graffard   R