1 No. 15 SAINT VINCENT CLAIMING STAKES (6F 211Y)
1399 Mts
09:50
Class-3
58.1
A Werle 6
Fast Company - Disappointing bay c 3
G Arizkorreta Elosegui
   R
58.1
M Meyer 2
Panis - Amandichope bay g 3
Mlle C Beauvoir
   R
58.1
A Gutierrez Val 8
Pedro The Great - Folie Des Aigles bay g 3
M Alonso Roldan
   R
58.1
F Veron 1
Oasis Dream - Double Lady bay c 3
R Lopez
   R
58.1
D Santiago 5
Recorder - Amesa Spenta bay c 3
J A Diez
   R
56.2
V Seguy 7
Ardad - Amour Fou bay f 3
Jl Foursans-Bourdette
   R
55.8
R Sousa Ferreira 4
Ivawood - Mastoora bay g 3
T J Novais
   R
55.8
G Sanchez 3
Shamalgan - Rumailah bay c 3
X Thomas-Demeaulte
   R
54.4
Miss L Foulard 9
Planteur - Hatsepsut Queen ch f 3
R Montenegro
   R
2 No. 16 LAVIELLE CLAIMING STAKES (5F 212Y)
1199 Mts
10:20
Class-2
59.9
D Santiago 5
Shalaa - Lailoma bay c 2
J A Diez
   R
58.5
A Subias 6
Recorder - Williamine bay f 2
M Brasme
   R
58.1
J B Eyquem 7
Shalaa - Al Thakhira bay c 2
S Brogi
   R
58.1
A Merou 1
Shamalgan - Aamadina che g 2
L Gadbin
   R
56.2
A Werle 3
Born To Sea - L'aventura bay f 2
Mme S Gavilan
   R
56.2
A Gutierrez Val 2
Morandi - Take Blood gre f 2
P Sogorb
   R
55.8
M Meyer 4
Kheleyf - Belle Chasse bay c 2
J L Pelletan
   R
3 No. 17 DE LA CHAMBRE D'AMOUR HANDICAP (5F 212Y)
1199 Mts
10:50
Class-4
59.9
LuArmand 5
Gleneagles - Al Janadeirya bay f 4
D Henderson
   R
59.4
R Sousa Ferreira 3
Air Chief Marshal - Salon Musique bay f 7
R Lopez
   R
59
G Trolley De Prevaux 2
Helmet - Cheg che f 5
O Trigodet
   R
58.1
K Raybould 6
Captain Marvelous - Golconde Mine bay g 4
Mme A Trillaud-Geyl
   R
57.6
A Gavilan 8
Kendargent - Show Gorb che f 7
Mme C Gavilan
   R
54.4
V Seguy 4
Cat Junior - Magoula bay c 4
J Romero
   R
54
A Gutierrez Val 7
Literato - Alacrite bay f 5
B Legros
   R
53.1
C Le Gland 1
Penny's Picnic - Becbec bay f 5
B Legros
   R
51.7
F Veron 9
Siyouni - Russian Love che g 6
P Alves
   R
4 No. 18 DU CONSEIL MUNICIPAL DE LA VILLE DE DAX MAIDEN STAKES (1M 1F 97Y)
1899 Mts
11:20
Class-3
58.1
F Veron 7
Al Wukair - Tyrana bay g 3
A De Watrigant
   R
58.1
V Seguy 11
Lope De Vega - Cersei bay c 3
Francois Rohaut
   R
58.1
R Sousa Ferreira 3
Outstrip - Sense Of Pride bay c 3
A Loring
   R
58.1
A Merou 6
Father Patrick - Scullys Girl bay g 3
B Montzey De
   R
56.2
M Forest 9
Penny's Picnic - Thaa Valley bay f 3
Mlle C courtade
   R
56.2
Miss L Foulard 2
Moss Vale - Exit Down bay f 3
G Heurtault
   R
56.2
M Meyer 10
George Vancouver - Maid Of Dawkins bay f 3
C Gourdain
   R
56.2
M Romary 4
It's Gino - Khazana bce f 3
C Pautier
   R
56.2
G Guedjgay 8
Sea The Moon - Cinnilla bay f 3
X Thomas-Demeaulte
   R
54.4
A Werle 1
No Risk At All - Pise bay f 3
Mlle I Gallorini
   R
54.4
M Foulon 5
Tin Horse - Della Skala gre f 3
C Gourdain
   R
5 No. 19 TUILERIES STAKES (1M 3F 204Y)
2399 Mts
11:50
Class-3
58.5
A Gavilan 3
Agent Secret - Miss Camailya bay f 3
E Leray
   R
57.6
M Forest 2
Shrek - Animamea Du Castel che f 3
Mlle C courtade
   R
57.6
M Romary 8
Berkshire - Palomba che f 3
L Cadot
   R
57.6
D Morin 1
Berkshire - Princesse Aurora al f 3
C Chenu
   R
57.6
E Corallo 7
Estejo - Pomme Du Forez bay f 3
Mlle C courtade
   R
56.7
A Merou 10
Jeu St Eloi - Delta De La Brunie Aa che c 3
B Montzey De
   R
55.3
C Cadel 12
Cat Junior - Carmila bay f 3
C Bonin
   R
55.3
V Seguy 11
Frisson Du Pecos - Eglesia bay f 3
R Montenegro
   R
53.5
G Trolley De Prevaux 13
Gnome - Basilia Du Lac bay f 3
Mlle C courtade
   R
53.5
G Sanchez 9
Fairplay Du Pecos - Ferdie Du Pecos che f 3
S R Simon
   R
53.5
M Foulon 4
Ragtime Pontadour - Easywood Pontadour Aa che f 3
C Gourdain
   R
53.5
M Meyer 6
Fairplay Du Pecos - Chimene Des Arachis che f 3
Mlle S Mestries
   R
53.5
G Guedjgay 5
Carghese Des Landes - Quicken D'oc che f 3
F lagarde
   R
6 No. 20 GRAND PRIX DE BIARRITZ HANDICAP (1M 3F 204Y)
2399 Mts
12:22
Class-3
59.9
A Gavilan 7
Recorder - Song Of Norway che c 3
D De Watrigant
   R
59
R Liegeois 4
Elvstroem - Watchful bay g 3
C Ferland
   R
58.1
J B Eyquem 9
Churchill - Largo Winch bay c 3
S Brogi
   R
58.1
D Boche 11
Shalaa - Melusine bay g 3
L Gadbin
   R
56.7
R Sousa Ferreira 12
Time Test - Oberyn bay f 3
A Loring
   R
55.8
G Sanchez 8
Recorder - Bahama Mama bay f 3
I Alvarez
   R
53.1
M Foulon 13
Anodin - Societe bay f 3
C Gourdain
   R
51.7
M Forest 1
Zarak - Passion Blanche bay f 3
W Walton
   R
51.7
A Gutierrez Val 6
Anodin - Sirene Doloise bay g 3
A Bonin
   R
51.3
Miss L Foulard 2
Kheleyf - The Mirror bay g 3
C Gourdain
   R
50.8
F Veron 5
Recorder - Morning Dust bay f 3
J L Pelletan
   R
50.8
G Guedjgay 3
Whitecliffsofdover - La Garnerie bay g 3
M Brasme
   R
50.8
A Mekouche 10
Gemix - Muyeva bay f 3
Mme S Gavilan
   R