1 No. 9 PRIX LORD SEYMOUR (1M 3F 204Y)
2399 Mts
12:58
Class-4
Zarak - Randium b c 4
Y Barberot
R
Seabhac - Saturnine bay f 4
M Delzangles
R
Adlerflug - Gouache bay g 4
F Graffard
R
Muhaarar - Rose Et Noire bay g 6
Mr D Torok
R
Australia - Glenmayne che g 5
A Fabre
R
2 No. 10 PRIX NOAILLES (1M 2F 96Y)
2099 Mts
13:33
Class-3
Gleneagles - Calayana bay g 3
F Graffard
R
Blame - Sirrin bay c 3
J C Rouget
R
Masar - Gwendolyn che c 3
K R Burke
R
Kendargent - See You Always bay g 3
P Cottier
R
Le Havre - Uruguay bay c 3
A Fabre
R
Nathaniel - Born Cross bay c 3
P & O Cole
R
Intello - Lucy The Painter che g 3
A Fabre
R
3 No. 11 PAVILLON ROYAL HANDICAP (7F 209Y)
1599 Mts
14:15
Class-4
Kheleyf - Reech Band che g 8
M Delcher Sanchez
R
Toronado - Redstart b g 6
C & Y Lerner
R
Birchwood - Desert Sunrise bay g 4
L Larrigade
R
Kingman - Distortion bay g 5
N Caullery
R
Brametot - Facilita bay c 4
Y Barberot
R
Lope De Vega - Sotka che c 5
P&J Brandt
R
Recoletos - Dubai Empress bay g 4
H A Pantall
R
Zarak - Anoodah noi g 4
M Delzangles
R
Stormy Ocean - Conference che f 6
C Guyon
R
Zoffany - Wanderina bay g 6
M Boutin
R
Shalaa - Crystals sky bay c 4
S Cerulis
R
Kingman - Mission Impassible bay g 4
N Roch
R
Belardo - High Dream Milena bay g 4
E Lyon
R
Vanishing Cupid - Palmotia bay f 4
H A Pantall
R
Al Wukair - La Joie bay c 4
C & Y Lerner
R
Ultra - Danse Grecque che g 5
R Fradet
R
4 No. 12 PRIX DE LA GROTTE (7F 209Y)
1599 Mts
14:50
Class-3
Frankel - Candarliya bay f 3
F Graffard
R
Cable Bay - Montviette bay f 3
P Bary
R
Lope De Vega - Xaarienne bay f 3
N Clement
R
Kingman - Speralita bay f 3
P Cottier
R
Almanzor - Eversmile che f 3
Chr Head
R
Starspangledbanner - Mouille Point bay f 3
C & Y Lerner
R
Born To Sea - Tulipe Rouge bay f 3
S Wattel
R
Kendargent - Miss Rail Link bay f 3
C Ferland
R
Nathaniel - Impassable bay f 3
C Laffon-Parias
R
5 No. 13 PRIX DE FONTAINEBLEAU (7F 209Y)
1599 Mts
15:25
3 years old plus
Wootton Bassett - Zaridiya bay c 3
J C Rouget
R
Lope De Vega - Enchanting Skies bay c 3
Y Barberot
R
Le Havre - Raushan bay c 3
Chr Head
R
Zarak - Alianza che c 3
M Baratti
R
Ten Sovereigns - Rivalba bay c 3
P Cottier
R
Wootton Bassett - Top Toss gre c 3
P Cottier
R
6 No. 14 PRIX JACQUIES LAFFITTE (1M 1F 43Y)
1849 Mts
16:00
Class-4
Birchwood - Reinedetroie bay g 4
N Bellanger
R
Siyouni - Penne bay f 5
A Fabre
R
Wootton Bassett - Scalambra bay g 4
C & Y Lerner
R
Territories - Anna Platini che c 5
H A Pantall
R
Kendargent - Skallet gre g 9
J Reynier
R
Sea The Stars - Honor Bound bay f 5
F Graffard
R
Dream Ahead - Atlantic Light gre f 4
X Thomas-Demeaulte
R
Recoletos - Smyrnes bay f 4
Chr Head
R
7 No. 15 PAVILLON DAUPHINE HANDICAP (7F 209Y)
1599 Mts
16:35
Class-4
Galiway - Revedargent che f 4
P Groualle
R
Saxon Warrior - Silver Meadow che g 4
J Reynier
R
Showcasing - Red Line che c 4
B Goudot
R
Dariyan - Devaki bay g 6
M Geisler
R
Olympic Glory - Aksil bay g 4
P Groualle
R
Martinborough - Melodora bay f 4
Mme G Rarick
R
Wootton Bassett - Harmonique bay g 4
Butel & Beaunez
R
Elusive City - Sargasses bay g 5
Mme V Dissaux
R
Anodin - Goldy Honor bay g 7
Mme G Rarick
R
Excelebration - Plaisanciere che g 7
M F Weissmeier
R
Kingman - Sanaya bay g 6
J Goossens
R
Milanais - Honorable Sister gre g 10
B Goudot
R
Hunter's Light - Amerique gre g 4
E Lyon
R
Charm Spirit - Touch Of Silk bay g 7
Mme M Margerit
R
Anodin - Suama bay g 8
M Pitart
R
Al Wukair - Sky High Flyer bay g 4
M Boutin
R
Motivator - Sargasses bay g 8
Mme V Dissaux
R
8 No. 16 DE LA MUETTE HANDICAP (1M 1F 43Y)
1849 Mts
17:10
Class-3
Martinborough - Extention bay f 3
Jph Dubois
R
Waldgeist - Much Promise bay f 3
M Seror
R
The Grey Gatsby - Bubbly gre f 3
S Kobayashi
R
Olympic Glory - Dothraki Sea bay f 3
J Parize
R
Sommerabend - Soldieress bay f 3
F R Monfort
R
Anodin - Shahmeen bay f 3
D&P Prod'homme
R
Recoletos - Tia Kia che f 3
M Boutin
R
Harry Angel - Lucky Look bay f 3
G Bietolini
R
Panis - Sublimossi bay f 3
P Dolle
R
Morandi - Mirandola bay f 3
S Cerulis
R
Dabirsim - Garden City bay f 3
J J Arellano
R