1 No. 8 JEAN LYON MAIDEN STAKES - AWT (1M 208Y)
1799 Mts
13:07
CLASS-3
Lope De Vega - Star Of Bristol che c 3
F H Graffard
R
Lawman - Lope Supreme bay c 3
R Montenegro
R
Rajsaman - Lady Beware gre g 3
M Pitart
R
Born To Sea - Ilham che c 3
T Richard
R
Recoletos - Next Life bay f 3
Jul Phelippon
R
Panis - Circus Bee bay f 3
F Gelhay
R
Galiway - Kendannemarie gre f 3
Frau Y Vollmer
R
Almanzor - Minted bay f 3
F Chappet
R
2 No. 9 CHAZEY-SUR-AIN STAKES - AWT (1M 3F 204Y)
2399 Mts
13:42
CLASS-4
Brametot - Fee Du Hazard bay f 4
A Hollinshead
R
Brametot - Melija b f 4
Mme M Le Gall
R
Kodiac - Tereschenko bay f 4
F H Graffard
R
Silver Frost - Zamoyska gre f 4
M Cesandri
R
Manatee - Silvazeyra bay g 4
M Pitart
R
Le Havre - Sophie Royale bay g 4
M Pitart
R
Pivon - Talissa bay c 4
Arn Nicolas
R
Sir Percy - Wadia bay f 4
P Decouz
R
Willywell - Indian Tigress bay f 4
M Cesandri
R
It's Gino - Marie Clara che f 4
Frau Y Vollmer
R
3 No. 10 OUROZ CLAIMING STAKES - AWT (1M 2F 151Y)
2149 Mts
14:17
CLASS-3
Whitecliffsofdover - Tina Nova bay f 3
N Perret
R
Intello - Mindena che g 3
F H Graffard
R
Myboycharlie - Kirklandi bay c 3
M Pitart
R
Olympic Glory - Limitless che g 3
M Pimbonnet
R
Shalaa - Tortsanlottie bay c 3
Mlle J Soudan
R
Machucambo - Fee D'artois bay g 3
R Montenegro
R
Johnny Barnes - Griselidis gr c 3
Jul Phelippon
R
Galiway - Ruda che g 3
J Bertran De Balanda
R
Victory Song - Pistachette bla f 3
D Chenu
R
Saxon Warrior - Dream Ascot bay f 3
J P Gauvin
R
Shalaa - Almost Always bay f 3
N Perret
R
4 No. 11 CITE HIPPIQUE STAKES - AWT (1M 2F 151Y)
2149 Mts
14:52
CLASS-4
Kendargent - Pagera al c 5
Y Bonnefoy
R
Rock Of Gibraltar - Momo No Sekku bay g 6
Mlle L Rohn-pelvin
R
Silver Frost - Sweltering bay c 4
Y Bonnefoy
R
Dabirsim - Snow Valley bay f 5
Mlle A Budka
R
Speightstown - Crisolles che g 6
Y Bonnefoy
R
Evasive - Allegrete che g 6
A Sanglard
R
Nicaron - Cariera che g 12
M Seror
R
Stormy River - Serpina gre g 5
G Geisler
R
Amaron - Quintessa che g 4
Frau Y Vollmer
R
Waldpark - Olonella bay f 7
Y Bonnefoy
R
Churchill - Largo Winch bay c 4
J P Gauvin
R
Elusive City - Pink Perpetue bay f 4
J P Gauvin
R
Waldpark - La Fiesta bay f 5
Frau C Bocskai
R
Myboycharlie - Louisa M Alcott bay f 5
Rod Collet
R
5 No. 12 VAISE HANDICAP - AWT (1M 3F 204Y)
2399 Mts
15:27
Class-5
Mizzen Mast - Mouraniya bay g 9
D Limousy
R
Mr Sidney - Mermaids Quay bay g 10
Mme R Philippon
R
Rio de La Plata - Yellow Queen (Slickly) gr f 6
C martinon
R
Camelot - Anacapri bay g 7
M Geisler
R
Stormy River - Poussette gre f 6
Mme N Vasutek-zinck
R
Zoffany - Miss Bex bay f 7
J Lux
R
Vision D'etat - Pump Pump Daisy bay f 5
S Eveno
R
Pivotal - Freedom Flashing che g 9
Mme I Juteau
R
Elusive City - She Cannes bay f 5
W Roschi
R
Alex The Winner - Maryleo gre g 8
B Bossert
R
Noble Mission - Zaharias bay g 7
F Meckes
R
Style Vendome - Silafee gre f 5
Y Bonnefoy
R
Maxios - Sabi Sabi bay f 8
Mlle D Domminger
R
6 No. 13 CHASSIEU STAKES - AWT (1M 7F 199Y)
3199 Mts
16:02
CLASS-4
Peer Gynt - Kitty Yield bay g 4
C H Plisson
R
Toronado - Blast Echo che f 6
Mlle L Rohn-pelvin
R
Dariyan - Bella Donna Borget bay g 5
A Sanglard
R
Motivator - Queen Bubble bay g 5
A Fouassier
R
Gemix - Xiberua che g 4
L Bernhardt
R
Frankel - Pearly Shells bay g 7
M Pimbonnet
R
Kendargent - Norwegian Lady che g 8
C H Plisson
R
Blue Canari - Chapadinha che g 10
Frau C Bocskai
R
Maxios - Sotise bay f 5
M Cesandri
R
Muhtathir - Triki Miki bay f 8
J Bertran De Balanda
R
Luck Of The Kitten - Festa In Borgo isa f 4
S Eveno
R
7 No. 14 TONKIN HANDICAP - AWT (1M 208Y)
1799 Mts
16:37
CLASS-4
Cima De Triomphe - Puceofwest bay g 8
M Geisler
R
Holy Roman Emperor - Lockup bay f 4
F Gelhay
R
Rail Link - Khaylama bay f 6
M Pitart
R
Amarillo - Miss Hernando al g 5
Y Bonnefoy
R
Soul City - Senetosa al g 9
Jul Phelippon
R
Stormy River - Tombouctou che f 7
M Cesandri
R
Lawman - Loanne bay f 4
Frau Y Vollmer
R
Sidestep - Joyce bay g 6
Frau Y Vollmer
R
Vale Of York - Chopinette bay c 5
Mme R Philippon
R
Acclamation - Toute Famille b f 5
Mlle J Dupont-fahn
R
Zoffany - Moon Giant che g 8
C martinon
R
Captain Chop - Gooseley Lane bay g 9
F Bossert
R
Anodin - Masako noi f 5
F Augustin
R
Dalakhani - Cosquillas bay f 7
Mme G Matter
R
Charm Spirit - Verone bay g 6
D Chenu
R
8 No. 15 GRATTE-CIEL HANDICAP - AWT (1M 208Y)
1799 Mts
17:12
CLASS-4
French Fifteen - Etrangere bay g 8
J P Gauvin
R
Acclamation - Bellwether bay g 6
P cottier
R
Make Believe - Forget Me Not bay f 5
Mme I Juteau
R
Blue Canari - Marcellina bay g 8
Frau C Bocskai
R
Cacique - Istriane bay c 7
M Pitart
R
Neatico - Best Tune bay g 7
H Blume
R
Vadamos - Nymeria bay g 5
A Fouassier
R
Anodin - Indigo bay g 5
P cottier
R
Dabirsim - At Once bay f 5
Frau Y Vollmer
R
Henrythenavigator - Varsity bay g 9
N Bellanger
R
Rajsaman - Skalya gre g 5
Ralf Rohne
R
Naaqoos - Jolie et belle bay g 10
F Augustin
R
Siyouni - Kylia bay g 5
J P Gauvin
R
Lucayan - La Latina bay c 5
Ralf Rohne
R
Gemix - Ideal Step che f 7
L Girel
R