1 No. 22 KERAUTEM STAKES (1M 1F 207Y)
1999 Mts
09:40
Class-2
Kendargent - Mikiko gre c 3
L Vanska
R
Saxon Warrior - Wildrose roa c 3
H A Pantall
R
Anodin - Imagine In Paris bay g 3
Joel Boisnard
R
Pedro The Great - Audacious Girl bay c 3
S gouyette
R
Saxon Warrior - Imtiyaaz che c 3
E D Monfort
R
Whitecliffsofdover - Black Whip bay c 3
J M G Lefebvre
R
Pedro The Great - Essonite bay f 3
F R Monfort
R
2 No. 23 MERCALLE MAIDEN STAKES (1M 1F 207Y)
1999 Mts
10:10
Class-2
Planteur - English che f 3
N Leenders
R
Nathaniel - All The Rage bay f 3
J C Rouget
R
Gleneagles - Prairie Blossom bay f 3
C Ferland
R
Authorized - Diva Power bay f 3
E D Monfort
R
Vanishing Cupid - Palmotia bay f 3
H A Pantall
R
Olympic Glory - Cape Talks che f 3
G Bietolini
R
Nathaniel - Crystal Du Berlais bay f 3
Robert Collet
R
Zarak - Varsity bay f 3
H Grewe
R
Almanzor - Hocquigny bay f 3
E D Monfort
R
Morpheus - L'invincible bay f 3
E D Monfort
R
Saonois - Eau Amerique bay f 3
W Menuet
R
Arakan - Aufeis bay f 3
P De Chevigny
R
3 No. 24 GEOFFROY DE LA CELLE MAIDEN STAKES (1M 1F 207Y)
1999 Mts
10:40
Class-2
Dream Ahead - Dalawala bay c 3
A Suborics
R
Motivator - Red Crown bay g 3
M Brasme
R
Pedro The Great - Roman Beauty bay g 3
B Audouin
R
Seahenge - Lorietta bay g 3
Joel Boisnard
R
Seahenge - Country Girl bay g 3
F R Monfort
R
Shalaa - Pearl Banks bay g 3
L Rovisse
R
Hawkbill - L'ile Aux Loups che c 3
G Bietolini
R
Zanzibari - Haute Couture gre g 3
Mlle D Mele
R
Galiway - Bereni Ka bay g 3
Mme S Jaffrelot-bedon
R
The Grey Gatsby - Love On Top gre c 3
F R Monfort
R
Brametot - Lorie De Ples che g 3
T&G Lemer
R
Olympic Glory - Super Lina bay c 3
J Mieulle
R
Olympic Glory - Sydarra bay c 3
F Monnier
R
Nicaron - Shalimara bay c 3
M L Oget
R
Pedro The Great - Darannda bay c 3
A Couetil
R
Anodin - Justix che g 3
E D Monfort
R
4 No. 25 CLAUDE MUNET STAKES (1M 6F 200Y)
2999 Mts
11:20
Class-3
Dubawi - Strathspey che f 4
H A Pantall
R
Attendu - Galilee bay c 4
E D Monfort
R
Soldier Hollow - Learned Lady bay c 4
F H Graffard
R
Morandi - Mona gre g 4
P De Chevigny
R
The Grey Gatsby - Baki gre g 4
Mlle A Wattel
R
The Grey Gatsby - On Point bay c 4
C&Y Lerner
R
Myboycharlie - Mandy Layla bay f 4
A Couetil
R
Birchwood - Majesty Davis gre f 4
N Leenders
R
Reliable Man - Emelda bay f 4
S Nigge
R
Dariyan - Height of Summer bay f 4
M Baratti
R
5 No. 26 HANDICAP DE LA MAINE (2M 3F 194Y)
3999 Mts
11:50
Class-4
Feel Like Dancing - Dawraat bay g 6
L Gadbin
R
Spanish Moon - Perpette che g 6
Jph Dubois
R
Maxios - Almerita bay g 8
W Hickst
R
Amaron - Diamond Lady che f 5
A Suborics
R
Palace Episode - Hatikva bay g 7
C H Plisson
R
Palace Episode - Angel Mara gre g 10
L Edon
R
Satri - Laly Moriniere bay g 8
A Couetil
R
Silver Frost - Cinder's Post gre g 5
H&T & Taupin
R
Santiago - Kinetio bay g 8
M F Weissmeier
R
Hunter's Light - Saphira bay g 5
M Brasme
R
Zambezi Sun - Sacoleva che g 9
A Couetil
R
Marshall - Belle Americaine bay c 7
D Mahe
R
National Flag - Testisun bay g 5
F R Monfort
R
Make Believe - Bailonguera bay g 6
D Mahe
R
Barastraight - Lady D'ange che f 6
W Menuet
R